Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt
   
EXtraDOM s.c.
sklep internetowy
Świat Narzędzi
 napisz do nas  

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 27
05-120 Legionowo

 zadzwoń do nas  

tel. 22 784 44 41
tel. 606 492 092

 napisz do nas  

info@swiatnarzedzi.pl

    Pracujemy:
Pn. - Pt. 8.00 - 18.00
Producenci

Świat Narzędzi - nam warto zaufać        Świat Narzędzi - nam warto zaufać

Zestaw do obróbki szkła Proxxon 4 elementy 28920

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: do 2 dni rob.
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 28,90 zł

Cena regularna brutto:

28.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kpl.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Proxxon
Kod produktu: PR28920

Opis

Zestaw do obróbki szkła Proxxon 4 elementy 28920. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Proxxon, jest podstawowym narzędziem dla hobbystów, artystów oraz profesjonalistów zajmujących się ręczną obróbką szkła, pasujący do różnorodnych zastosowań.

Ten zestaw to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnych narzędzi do precyzyjnej pracy ze szkłem. Dzięki wysokiej jakości wykonania, zestaw gwarantuje dokładność, trwałość i komfort użytkowania w różnych warunkach pracy.

Kluczowe cechy i korzyści:

  • Wysoka jakość wykonania: narzędzia są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co zapobiega częstym wymianom i zapewnia długotrwałe użytkowanie.
  • Precyzja: elementy pozwalają wykonywać dokładne i szczegółowe cięcia i kształtowanie szkła, co jest istotne w pracy artystycznej i rzemieślniczej.
  • Łatwość obsługi: ergonomiczne uchwyty i przemyślane rozwiązania techniczne zapewniają komfort nawet podczas dłuższej pracy.
  • Uniwersalność: zestaw sprawdzi się zarówno w amatorskiej, jak i profesjonalnej obróbce szkła.
  • Bezpieczeństwo: narzędzia zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika, wyposażone w zabezpieczenia i komfortowe uchwyty.
  • Kompatybilność: narzędzia pasują do standardowych akcesoriów do obróbki szkła dostępnych na rynku.
  • Przenośność: niewielki rozmiar umożliwia łatwy transport i przechowywanie zestawu.
  • Wszechstronne zastosowania: idealny do cięcia, polerowania i wykończenia szkła w różnych projektach artystycznych i technicznych.
  • Efektywność pracy: szybkie i dokładne narzędzia pozwalają na oszczędność czasu i zwiększają efektywność działań.
  • Bezproblemowa konserwacja: narzędzia są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, co zapewnia ich długą funkcjonalność.

Końcówki do szkła

Dane techniczne:

  • Zawartość: 2 końcówki diamentowe i 2 karborundowe.
  • Końcówki diamentowe: kula o średnicy 1 oraz 1.8.
  • Końcówki karborundowe: stożek 3/2 x 5mm oraz cylinder 2/2.5 x 7.
  • Średnica trzpienia: 2.35.

Zestaw do obróbki szkła Proxxon 28920 to niezawodne narzędzie, które warto mieć w warsztacie każdego miłośnika i profesjonalisty zajmującego się pracą ze szkłem. Kupując u nas, zyskujesz pewność wysokiej jakości i wygody użytkowania, które pozwolą Ci realizować najbardziej wymagające projekty z precyzją i bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Polecamy produkty:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper Premium