Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Test wózków transportowych Wolfcraft

W kwietniu 2016 roku niemieckie pismo branżowe dla majsterkowiczów “Selbst ist der Mann” www.selbst.de przeprowadziło i opublikowało test wózków transportowych.

W teście wzięło udział 12 wózków dostępnych na niemieckim rynku, różnych producentów. Wózki poddane zostały rygorystycznym testom oraz oceniane były pod względem wielu różnych kryteriów takich jak ergonomia i bezpieczeństwo podczas użytkowania, wytrzymałość, trwałość itp.

Wózki Wolfcraft zajęły 3 pierwsze miejsca deklasując innych producentów:
1. miejsce: wózek TS 850,
2. miejsce: wózek TS 1500,
3. miejsce: wózek TS 600.

Tak wspaniały wynik Wolfcraft zawdzięcza niewątpliwie skoncentrowaniu się na produkcji wózków w Europie, we własnym zakładzie produkcyjnym na Słowacji. Montaż i produkcja wózków w tym zakładzie odbywa się z użyciem wysokoprecyzyjnych urządzeń przemysłowych, w doskonale skoordynowanych zespołach pracowników, co gwarantuje bardzo wysoką jakość wózków transportowych Wolfcraft.

W tym miejscu należy dodać, iż aż 6 wózków nie zaliczyło testów ze względu na wady konstrukcyjne i wykonawcze zagrażające bezpieczeństwu użytkownika. To kolejny dowód, iż niska cena to tylko pozorna oszczędność, bo ryzykujemy własnym bezpieczeństwem. Jednym słowem warto postawić na jakość wózków transportowych Wolfcraft.

Nasza oferta wózków transportowych Wolfcraft: www.swiatnarzedzi.pl/wozki_transportowe_Wolfcraft.

Wolfcraft zwycięzcą testu wózków transportowych w Niemczech

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl