Producenci
Kontakt
   
EXtraDOM s.c.
sklep internetowy
Świat Narzędzi
 napisz do nas  

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 27
05-120 Legionowo

 zadzwoń do nas  

tel. 22 784 44 41
tel. 606 492 092

 napisz do nas  

info@swiatnarzedzi.pl

    Pracujemy:
Pn. - Pt. 8.00 - 18.00
Steinel

Steinel narzędzia grzewcze, oświetlenie automatyczne

 

STEINEL - niemiecka firma, producent, który ulokował się w dwóch sektorach:

  • profesjonalne narzędzia grzewcze jak: pistolety klejowe, opalarki, wycinarki do styropianu,

  • automatyczne oświetlenie oparte na czujnikach podczerwieni oraz systemie wysokiej częstotliwość (HF).

Z pozoru dwie odrębne branże, jednak wszystkie wyroby cechuje najwyższe zaawansowanie techniczne, najwyższej klasy funkcjonalność i prawdziwie niemiecka solidność wykonania. Produkty Steinel dedykowane są dla użytkowników ceniących sobie połączenie innowacyjnej techniki i wysublimowanego wzornictwa, chcących posiadać w swoim domu i firmie produkty z najwyższej półki dostarczone przez światowego lidera w swojej branży.

Narzędzia Steinel

Steinel wybrał sobie specjalistyczną dziedzinę – narzędzia grzewcze. Dzięki wysokiej specjalizacji i ciągłemu udoskonalaniu technologii jest stale zdecydowanym liderem w swej dziedzinie. Bezwzględny prymat Steinel uzyskał poprzez wysoką jakość, szerokość i kompleksowość asortymentu, sprawną obsługę logistyczną i serwisową. W ofercie znajdziemy opalarki i pistolety klejowe do użytku domowego, ale przede wszystkim Steinel to narzędzia profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach. Firma stale monitoruje tendencje rynkowe i wdraża nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. W ramach obsługi posprzedażowej klienta Steinel kładzie nacisk na utrzymanie szerokiej gamy części zamiennych i akcesoriów, w tym także przez wiele lat do wycofanych produktów. Firma Steinel udziela bezwzględnej 3-letniej gwarancji na swoje produkty.

Oświetlenie Steinel

W 1987 roku firma STEINEL wprowadziła na rynek pierwszą na świecie lampę z czujnikiem ruchu, tym samym Steinel zainicjował nowa jakość w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii. Firma STEINEL do dzisiaj określa standardy w dziedzinie sterowania oświetleniem, wyprzedza innych o ponad 20 lat doświadczenia w innowacji i precyzji.

W ciągu wielu lat aktywności rynkowej firma STEINEL opracowała i rozwinęła szeroką gamę produktów z zakresu automatycznego oświetlenia stając się niekwestionowanym liderem w swojej branży. Oświetlenie STEINEL oznacza połączenie komfortu użytkowania, długiego czasu eksploatacji produktów, nowoczesnego designu oraz innowacyjnej technologii. Produkty STEINEL wyróżniają się  także wysoką estetyką wykonania oraz nowoczesnym i funkcjonalnym wzornictwem.

Filozofia produktów STEINEL brzmi: wspaniała jakość, innowacyjny rozwój produktów, wysoki stopień dywersyfikacji asortymentu. Firma zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, inwestuje głównych badania głównych rozwój oraz wnikliwie testuje swoje produkty. Zastosowana technika czujników  ruchu daje więcej bezpieczeństwa, wyższy komfort i maksymalną oszczędność energii elektrycznej.

STEINEL w swojej ofercie posiada zarówno czujniki ruchu w technologii podczerwieni, jak i wysokiej częstotliwości oraz szeroką gamę oświetlenia automatycznego z czujnikami ruchu.  W bogatej ofercie czujników na podczerwień znajdują się czujniki naścienne, sufitowe, pod- i natynkowe oraz lampy z czujnikami ruchu na podczerwień – między innymi: lampy kinkietowe, numeryczne, udaroodporne, halogenowe, ogrodowe.  Czujniki w technologii podczerwieni mają różnorodne zastosowania zarówno wewnątrz  jak i na zewnątrz budynku. W pomieszczeniach wewnętrznych sprawdza się najlepiej technologia czujników ruchu wysokiej częstotliwości. W ofercie lamp wewnętrznych tego typu znajdują się plafony oraz lampy kinkietowe.

Zobacz film o firmie Steinel:

Wybrane produkty Steinel - NARZĘDZIA GRZEWCZE:


Steinel opalarki profesjonalne

Steinel opalarki profesjonalne

Steinel pistolet klejowy

Steinel wycinarka do syropianu Styrofix

 

 

 

 

Zobacz więcej produktów Steinel - narzędzia grzewcze

  

Wybrane produkty Steinel - OŚWIETLENIE AUTOMATYCZNE:


Steinel lampa HS 300

Steinel lampa IS LED

Steinel Czujnik ruchu

Steinel czujnik ruchu

Zobacz więcej produktów Steinel - oświetlenie automatyczne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper Premium