Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.sklep Świat Narzędzi
napisz do nas 05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27

woj. mazowieckie
zadzwoń do nas 22 784 44 41
 606 492 092
napisz do nas info@swiatnarzedzi.pl
  Pracujemy:
Pn. - Pt.: 8.00 - 18.00
Pegas swiss baldes - brzeszczoty klasy premium
Pegas brzeszczoty do wyrzynarek

Scies Miniatures jest oryginalnym szwajcarskim producentem brzeszczotów klasy premium marki Pegas od 1966 r. z siedzibą w Vallorbe w Szwajcarii.

Pegas® to brzeszczoty najwyższej jakości do precyzyjnych wyrzynarek włosowych i pił ręcznych. W ofercie również profesjonalne wyrzynarki oraz piła taśmowa.

Produkowane w Szwajcarii z najlepszej dostępnej stali węglowej tarcze Pegas® poddawane są obróbce cieplnej po obróbce skrawaniem, to jedyna metoda gwarantująca wytrzymałość i optymalną elastyczność. Z brzeszczotami Pegas® Twoja wyrzynarka potrafi więcej.

Brzeszczoty Pegas® mogą pracować z dowolnymi wyrzynarkami włosowymi przystosowanymi do pracy z brzeszczotami długości 130mm bez kołków poprzecznych.

W naszej ofercie znajduje się sześć linii brzeszczotów Pegas®:

1. Super-Skip. Specjalnie zaprojektowany do twardego i średniego twardego drewna. Super-Skip działa również doskonale przy cięciu akrylu przy zmniejszonej prędkości. Przestrzenie pomiędzy zębami ostrza Super-Skip są szersze niż w przypadku standardowych brzeszczotów. Dzięki temu ostrze tnie bardzo szybko, pozostawiając gładkie wykończenie. Trociny są usuwane z powierzchni, a krawędź pozostaje czysta i gładka.

2. Super-Hook. Nowe ostrze Pegas® Super-Hook zostało opracowane z myślą o wydajnym cięciu grubych profili drewna twardego. Bez problemu przecina drewno do 75mm wysokości. Super-Hook zamontowany w wyrzynarce włosowej jest odpowiednikiem miniaturowej piły taśmowej.

3. Skip. Uniwersalny brzeszczot Scroll jest bardzo wydajny w przypadku twardego i średnio twardego drewna. Szeroki wybór rozmiarów pozwala zarówno na dokładne wycinanie skomplikowanych wzorów, jak i cięcie wstępne. Brzesczot toleruje szybki posuw i pozostawia gładkie wykończenie ciętej powierzchni.

4. MGT. Modified Geometry Teeth - Zmodyfikowana Geometria Zęba to brzeszczoty z prawdopodobnie najlepszym ostrzem na rynku. Specjalna konstrukcja zęba sprawia, że ostrze jest niezwykle wydajne i toleruje agresywny, szybkie podawanie materiału, zapobiega przegrzewaniu, pozostawia gładkie wykończenie.

5. SPIRAL. Zęby są ustawione na obwodzie brzeszczota 360 °, co pozwala na piłowanie w każdym kierunku. Materiał nie musi być obracany, aby wykonywać cięcia, dzięki czemu można tworzyć ostre narożniki wewnętrzne. Pozwala to również na pracę z długimi elementami (bo nie wymaga obracania materiału).

6. METAL CUTTING. To wysokiej jakości brzeszczoty do precyzyjnego cięcia cienkich metali o grubości do 0,125 cala (3 mm) i innych twardych, niemetalicznych materiałów. Są one poddane specjalnej obróbce cieplnej, aby zapewnić maksymalną wydajność dzięki wyrzynarki. Może być również stosowany w ramkach ręcznych.

Pracę brzeszczotów Pegas w praktycznym teście oraz użyteczne wskazówki doboru brzeszczotów znajdziesz na filmie. Zapraszamy do obejrzenia.

Nowością w ofercie marki Pegas są papiery ścierne specjalnie skonstruowane do pracy z wyrzynarkami włosowymi. Mocowane w miejsce brzeszczota rozszerzają funkcjonalność wyrzynarki. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną tutaj i obejrzyj film.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertę maszyn Pegas®: profesjonalnych wyrzynarek włosowych oraz pilarki taśmowej. Nasza oferta tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy od home.pl