Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.sklep Świat Narzędzi
napisz do nas 05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27

woj. mazowieckie
zadzwoń do nas 22 784 44 41
 606 492 092
napisz do nas info@swiatnarzedzi.pl
  Pracujemy:
Pn. - Pt.: 8.00 - 18.00
Felo
Felo - wkrętaki, bity, made in Germany

 
Felo jest niemieckim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Skupia się na wytwarzaniu najwyższej klasy bitów i wkrętaków. Zasłynęła wieloma innowacyjnymi produktami i patentami, między innymi rozwiązaniem konstrukcji rękojeści ERGONIC,  technologią szafirowo-diamentowego bita czy systemu smart. Produkty Felo polecane są szczególnie wymagającym profesjonalistom z różnych branż.Wkrętaki Felo charakteryzują się niezwykle dużą precyzją wykonania końcówek jak również trwałością. Zdolne są przenosić najwyższe momenty obrotowe, a tym samym spełnić i przewyższyć wymagania wszystkich znanych norm technicznych. Ich rękojeści są ukształtowane w sposób niespotykanie ergonomiczny – umożliwiają pewny chwyt oraz minimalny wysiłek przy pracy. Dodatkowo rękojeści wyposażone są w poprzeczny otwór mogący służyć jako zawieszka lub też można go wykorzystać do włożenia dźwigni ułatwiającej przeniesienie większego momentu obrotowego.

wkrętaki Felo Ergonic

Obecnie Felo wprowadziła na rynek absolutnie nowatorskie rozwiązanie: pierwszą na świecie rękojeść wkrętaka samodopasowywująca się do dłoni użytkownika – ERGONIC seria 400. Praca wkrętakiem ERGONIC, w zestawieniu z najbardziej znanymi, renomowanymi markami, jest nieporównywalnie łatwiejsza, bardziej komfortowa a co za tym idzie szybsza.

Oprócz wspomnianej serii 400 Felo ma w swojej ofercie cztery linie wkrętaków, ponadto dysponuje specjalnymi, jedynymi na rynku światowym zestawami wkrętaków izolowanych z wymienną rączką do profesjonalnych zastosowań - E-Smartami.

Firma Felo jest w czołówce przedsiębiorstw stosujących i rozwijających najnowsze technologie. 98% produkcji jest skupiona w Niemczech pozostałe 2% na Węgrzech. Daje to gwarancję utrzymania wysokiej jakości.

Produkty Felo znalazły zastosowanie w wielu branżach, szczególnie w przemyśle samochodowym, lotniczym oraz elektrotechnice.

Wybrane produkty firmy Felo:


Wkrętaki izolowane Felo ERGONIC 1000V zestaw 6 sztuk 41396198
Wkrętaki Felo zestaw 5 szt ERGONIC

Felo Smart zestaw wkrętaków z wymiennymi grotami 13 części F060 813 06 

Wkrętaki izolowane Felo 1000V zestaw 6 sztuk

Zobacz wszystkie produkty firmy Felo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper Premium