Producenci
Kontakt
 

Extradom s.c.

sklep Świat Narzędzi

napisz do nas 05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27

woj. mazowieckie
zadzwoń do nas 22 784 44 41
 606 492 092
napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Serwis Premium na elektronarzędzia Yato

3 lata gwarancji door-to-door w Serwisie Yato Premium!

Z przyjemnością informujemy, że kupując w naszym sklepie wysokiej jakości najnowsze elektronarzędzia marki YATO – mogą Państwo skorzystać z nowej, prestiżowej usługi w postaci Serwisu YATO Premium.

Rejestracja w Serwisie Yato Premium to pakiet korzyści:

  • gwarancja przedłużona do 3 lat
  • obsługa zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door
  • darmowa naprawa lub wymiana urządzenia w 7 dni


Program Serwis YATO Premium umożliwia wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia marki YATO – aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.


Aby skorzystać z tej usługi wystarczy, że zarejestrować zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. Dzięki temu produkt będzie objęty wydłużoną, bezpłatną 3 letnią gwarancją realizowaną w systemie door-to-door (lista produktów oraz szczegóły i zasady gwarancji znajdą Państwo na stronie programu dostępnej tutaj w zakładce Informacje i Regulamin).

W przypadku zgłoszenia gwarancyjnego – gwarancja door–to-door zapewnia Państwu komfortową obsługę i realizację zgłoszenia gwarancyjnego – bez wychodzenia z domu. Kurier odbiera od Państwa uszkodzony produkt, następnie w ciągu 7 dni roboczych produkt jest naprawiany i dostarczany z powrotem pod wskazany adres. Serwis pokrywa wszystkie koszty związane z naprawą i transportem urządzenia w obie strony.

Serwis Yato Premium

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl