Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 •  

   

Darmowa dostawa na długi weekend przy zakupie za 99 zł.

Promocja - Darmowa Dostawa od 99zł

Jasne i proste zasady:

 • Promocja „Darmowa Dostawa od 99zł” obowiązuje od godz. 18.00 dn. 11.08.2017 r. (piątek) do godz. 22:00 dn. 15.08.2017 r. (wtorek). O udziale w promocji decyduje moment złożenia zamówienia.
 • Darmowa Dostawa obowiązuje wyłącznie dla zamówień złożonych w sklepie internetowym www.swiatnarzedzi.pl.
 • Darmowa Dostawa obowiązuje dla zamówień o łącznej wartości minimum 99 zł brutto, niezależnie od cen poszczególnych towarów w zamówieniu.
 • Transport gratis dotyczy terytorium Polski i jest realizowany za pomocą firmy kurierskiej, Poczty Polskiej, do paczkomatów Inpost lub minipaczką Inpost.


Szczegółowe informacje są dostępne w Regulaminie Promocji "Darmowa Dostawa od 99zł".


Regulamin Promocji "Darmowa Dostawa od 99zł"

 1. Organizatorem promocji „Darmowa Dostawa od 99 zł” (dalej: Promocja) jest operator Sklepu Internetowego: spółka Extradom s.c. (zwana dalej Extradom lub Sklep) z siedzibą w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 27, NIP 536-00-22-526, REGON 011274890. Wspólnicy spółki Extradom wpisani są do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.
 2. O ile z niniejszego regulaminu Promocji nie wynika inaczej, pojęcia użyte w niniejszym regulaminie Promocji pisane wielką literą mają znaczenie jak w Regulaminie Sklepu SwiatNarzedzi.pl, dostępnym pod adresem: http://swiatnarzedzi.pl/regulamin-zakupow.html
 3. Promocja trwa od godz. 18.00 dn. 11.08.2017 r. (piątek) do godz. 22:00 dn. 15.08.2017 r. (wtorek) – decyduje data i godzina zarejestrowania Zamówienia na serwere Sklepu Internetowego.
 4. Uczestnikiem Promocji jest Zamawiający.
 5. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień składanych w Sklepie Internetowym z dyspozycją dostawa na adres Zamawiającego, których łączna wartość (niezależnie od cen poszczególnych Towarów w Zamówieniu) wynosi co najmniej 99,00 zł brutto.
 6. Promocja polega na tym, że Zamawiający w okresie i zgodnie z warunkami Promocji nie ponosi kosztu transportu Towaru (bez względu na ich liczbę i masę), w przypadku zamówień składanych w Sklepie Internetowym z dyspozycją dostawa na adres Zamawiającego lub inny wskazany przez Zamawiającego adres znajdujący się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, co nie dotyczy, zamówień w których wybrano sposób płatności "Zakup na Raty".
 7. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące Promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 (czternaście) dni od zakończenia Promocji na adres Sklepu.
 8. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się Regulamin Sklepu dostępny pod adresem: http://swiatnarzedzi.pl/regulamin-zakupow.html
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl