Producenci
Kontakt
   
EXtraDOM s.c.
sklep internetowy
Świat Narzędzi
 napisz do nas  

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 27
05-120 Legionowo

 zadzwoń do nas  

tel. 22 784 44 41
tel. 606 492 092

 napisz do nas  

info@swiatnarzedzi.pl

    Pracujemy:
Pn. - Pt. 8.00 - 18.00
Hervisa - perles
Hervisa - Perles - technika wibracyjna
 

HERVISA S.A. to renomowany hiszpański producent buław wibracyjnych do betonu i napędów do nich stosowanych. Przedsiębiorstwo HERVISA powstało w 1984 roku w Barcelonie i od samego początku skierowało swe produkty do profesjonalnych odbiorców.

Na przestrzeni lat firma rozwinęła produkcję i rozszerzyła swoją działalność na całą Europę. Obecnie firma Hervisa posiada certyfikat jakości ISO 9001: 2001, który po odnowieniu w 2009 roku potwierdza ciągle wysoką klasę i jakość produktów.

Produkty marki HERVISA dzielą się na kilka grup:

  • buławy mechaniczne AM do betonu, na prąd 230 V i 50 Hz
  • buławy elektryczne HF do betonu, na prąd 42 V i 200 Hz
  • buławy elektroniczne TRONIC do betonu, na prąd 230 V i 200 Hz
  • przetwornice prądu do zasilania buław elektrycznych HF

Ofertę uzupełniają listwy wibracyjne zasilane silnikami elektrycznymi, bądź spalinowymi.

Wybrane produkty marki Hervisa - perles:


Buława wibracyjna Hervisa - Perles AM 28 3mb
Buława wibracyjna Hervisa - Perles AM 42 3mb

Napęd elektryczny CMP Hervisa - Perles do buław wibracyjnych
 

Napęd spalinowy CG Hervisa - Perles do buław wibracyjnychZobacz więcej produktów marki Hervisa - perles

Wibracja betonu - konieczność czy zbytek?

Jeszcze do niedawna prace betoniarskie nie wymagały wysokiej specjalizacji i były wykonywane przez wszystkie ekipy na budowach. Obecnie specjaliści betoniarze-zbrojarze są angażowani do skomplikowanych robót konstrukcyjnych zarówno w drogownictwie, budownictwie przemysłowym jaki i mieszkaniowym.

Polska norma budowlana mówi wyraźnie, że KAŻDY element betonowy wykonywany na placu budowy musi zostać odpowiednio zawibrowany. Czynność ta jest niezbędna, żeby beton osiągnął właściwe parametry nośności, a także:

  • do wypełnienia szalunku w 100%,
  • do usunięcia bąbli powietrza z zaprawy,
  • do pozbycia się ewentualnego nadmiaru wody zarobowej,
  • do dokładnego otulenia prętów zbrojeniowych, dzięki czemu konstrukcja jest w pełni nośna, posiada właściwą odkształcalność statyczną i dynamiczną, a zbrojenie jest chronione przed korozją.


Wibracja betonu Hervisa PerlesWibratory mechaniczne należą do najczęściej stosowanych na polskich budowach, choć przy większych inwestycjach stosowane są wibratory HF (wysokiej częstotliwości), które charakteryzują się zdecydowanie wyższą wydajnością.

Zestaw składający się z buławy AM42 z wałkiem o długości 4 m i silnika CMP w nowej wersji ROTARY to hit sprzedaży na polskim i europejskich rynkach. Specjalnie wzmocniona opona węża buławy zapobiega nadmiernemu załamywaniu węża na jego początku i końcu, co zdecydowania wydłuża żywotność. Tym kompletem można zawibrować nawet 20 m³ betonu na godzinę. Wydajność zespołu silnik - buława zależy przede wszystkim od średnicy butli buławy. Nasza oferta zestawu jest tutaj.


Hervisa-Perles to hiszpańska firma rodzinna specjalizująca się w produkcji (pod własną i wieloma obcymi markami) wibratorów pogrążanych. Jest postrzegana jako jedna z trzech najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na świecie w tej wąskiej branży. Najwyższej jakości części i elementy składowe, wieloletnie doświadczenie, wysokiej klasy specjaliści na produkcji to atuty, które gwarantują najwyższą możliwą jakość produktów. W Polsce są one objęte dwuletnią gwarancją.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper Premium