Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.sklep Świat Narzędzi
napisz do nas 05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27

woj. mazowieckie
zadzwoń do nas 22 784 44 41
 606 492 092
napisz do nas info@swiatnarzedzi.pl
  Pracujemy:
Pn. - Pt.: 8.00 - 18.00
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Starmix - Haaga

Haaga zamiatarki ręczne

 

Starmix – Haaga renomowany niemiecki producent ręcznych urządzeń zamiatających. Produkty Starmix – Haaga dzięki swojej wysokiej trwałości zyskały uznanie nabywców w ponad 50 krajach całego świata. Technologia Haaga, to ponad 40-letnia tradycja i doświadczenie. Haaga to wyspecjalizowana firma, jedyna taka na świecie, która produkuje wyłącznie zamiatarki ręczne. Specjalizacja sprawia, że zamiatarki cechują się wyjątkowym dopracowaniem i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższą jakością.


Urządzenia zamiatające Starmix-Haaga przeznaczone są do zastosowań przemysłowych na twardych nawierzchniach. Dedykowane są do stacji benzynowych, parkingów, chodników (również wykonanych z kostki brukowej), magazynów zewnętrznych itp. Można również stosować je wewnątrz pomieszczeń na nierównych czy chropowatych posadzkach. Zamiatarki Starmix-Haaga w porównaniu z tradycyjnym sprzątaniem ręcznym to rozwiązanie dużo bardziej wydajne oraz tańsze biorąc pod uwagę czas i koszt pracy pracownika sprzątającego. Wydajność sprzątania zamiatarek Starmix-Haaga w zależności od modelu wynosi od 1600 do 3600 m2/h. Z drugiej strony jest to dużo tańsze rozwiązanie, bardziej poręczne, nie wymagające serwisu, przeglądów itd. od samojezdnych urządzeń zamiatających.

Najważniejszą zaletą zamiatarek Starmix-Haaga jest technologia i materiał wykonania szczotek, na które producent udziela aż 4 lat gwarancji, wliczając w to naturalne zużycie! Żaden z konkurentów nie jest w stanie zapewnić takich warunków gwarancji, a użytkownicy Starmix-Haaga mogą bezproblemowo i bez żadnych obaw zamiatać urządzeniami Starmix-Haaga przez wiele lat.

Zasada działania zamiatarek jest bardzo prosta – dwa dyski ze szczotkami umieszczone w przedniej części maszyny są napędzane ruchem kół jezdnych, kręcą się przeciwlegle do siebie zmiatając do zbiornika w środku maszyny wszelkie napotkane nieczystości (od wymiatania piasku z kostki brukowej, zbieranie kałuży aż po duże elementy takie jak puszki po napojach). Źródłem sukcesu zamiatarek  jest wysoka użyteczność dzięki opatentowanemu systemowi rozwiązań technicznych – System Turbo i kat nachylenia dysku ze szczotkami, które sprawiają, że sprzątanie jest nad wyraz łatwe i skuteczne. Bez hałasu, spalin i plączących się kabli. Jedno popchnięcie wprawia w ruch szczotki, które szybko i dokładnie zbierają liście, skoszoną trawę, papierki, puszki i inne odpady. Maszyna napędzana jest ręcznie – pchając zamiatarkę użytkownik ma pełną kontrolę nad kierunkiem jazdy urządzenia.
Szczegółowe cechy zamiatarek Starmix-Haaga,  na które warto zwrócić uwagę to:

  • kąt nachylenia szczotek (patent Starmix-Haaga) – umożliwia sprzątanie np. mokrych liści w czasie wiosennych odwilży

  • rolka wsteczna (system Turbo – patent Starmix-Haaga) – podwójny system zamiatania; dokładne zbieranie najdrobniejszych elementów

  • przekładnie bez użycia pasków klinowych (patent Starmix-Haaga) – bezobsługowe użytkowanie

  • płynna regulacja wysokości szczotek – możliwość idealnego dostosowania zamiatarki do każdej nawierzchni

Zamiatarka po złożeniu rękojeści jest łatwa  w przechowaniu – można ją powiesić lub postawić pionowo w wąskim kącie. Zamiatarki są skonstruowane tak, aby ich obsługa była łatwa i oczywista. Zastosowano w nich szereg rozwiązań ułatwiających obsługę, np. antypoślizgowe nakładki na koła, wygodna rękojeść czy łatwy w demontażu (jedną ręką) zbiornik na odpady.

Produkcja i siedziba firmy zlokalizowane są w Niemczech w okolicach Stuttgartu. Potwierdzeniem najwyższej jakości wyrobów Starmix – Haaga jest długoletnie gwarancja niezawodności: 4 lata na szczotki włączając ich zużycie oraz 2 lata na pozostałe części. Oferta Starmix – Haaga to trzy linie zamiatarek (seria 200, 400 i 600) przeznaczonych do sprzątania różnych wielkości powierzchni z różną intensywnością eksploatacji.


Katalog produktów Starmix - Haaga można pobrać tutaj.

 

 

Zamiatarka 255

Haaga zamiatarka 255

Zamiatarka 475

Haaga zamiatarka 475

Zamiatarka 477

Haaga zamiatarka 477

Zamiatarka 497

Haaga zamiatarka 497
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
swiatnarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy od home.pl