Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dzień Darmowej Dostawy 2016

Dzień Darmowej Dostawy 2016-11-29

Z przyjemnością informujemy, że sklep SwiatNarzedzi.pl po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy.

Wszystkie zamówienia złożone 29 listopada 2015 będą wysłane na koszt sklepu bez względu na ich wartość oraz to, czy będą opłacone kartą kredytową, przelewem czy gotówką przy odbiorze*.
 
Więcej o akcji przeczytasz na stronie www.DzieńDarmowejDostawy.pl

* Zasady Promocji Dzień Darmowej Dostawy określa Regulamin Promocji zamieszczony poniżej.


pozdrawiamy

Zespół swiatnarzedzi.pl

 

Regulamin Promocji Dzień Darmowej Dostawy
zwanej dalej "Akcja DDD"1. Akcja DDD przeprowadzana jest na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (dalej Regulamin) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa a także Regulaminem Sklepu. Wszelkie pojęcia użyte w niniejszym Regulaminie mają takie samo znaczenia jak użyte w Regulaminie sklepu, który dostępny jest pod adresem: http://swiatnarzedzi.pl/regulamin-zakupow.html
2. Organizatorem Akcji DDD na Stronie Internetowej Sklepu www.swiatnarzedzi.pl jest Sprzedawca.
3. Akcja DDD polega na pokryciu przez Sprzedawcę kosztów przesyłki zamówień których łączna wartość Towarów przekroczy kwotę 20 zł (dwadzieścia złotych) bez względu na cenę jednostkową Towarów oraz datę wysyłki wynikającą z dostępności Towarów. Wszystkie przesyłki w ramach Akcji DDD zostaną nadane za pośrednictwem firmy Kurierskiej Geis (dawniej K-ex) lub do Paczkomatu Inpost (dostawa do Paczkomatu Inpost jest ograniczona ze względu na rozmiar lub masę przesyłki).
4. Akcja DDD rozpoczyna się dnia 29 listopada 2016 roku o godzinie 00:01 i kończy się 29 listopada 2016 roku o godzinie 23:59. Za moment złożenia zamówienia rozumie się moment w którym Klient zakończył skutecznie proces składania zamówienia naciskając przycisk ekranowy "Zamawiam i płacę".
5. Akcja DDD obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
6. Akcja DDD obejmuje zamówienia opłacone dowolną forma płatności z wyłączeniem zamówień dla których wybraną formą płatności są raty w systemie ratalnym Santander Consumer Bank.
7. Wszelkie reklamacje, pytania i wątpliwości można składać na adres Sklepu podany w Regulaminie Sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl