Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
  •  

     

Collomix
Collomix - mieszarki, mieszadła, mieszalniki
 

 
COLLOMIX - niemiecka firma, specjalizująca się w produkcji mieszarek i mieszalników, od ponad 30 lat oferuje swoim klientom profesjonalne rozwiązania w zakresie techniki mieszania. Innowacyjność, zdolność dopasowania się do potrzeb użytkowników oraz bezkompromisowe dążenie do perfekcji znajdują uznanie wśród odbiorców i sprawiają, że Collomix jest postrzegany jako wiodący producent w dziedzinie technologii mieszania.Główną ideą przyświecającą firmie Collomix jest usprawnianie procesów mieszania przy pomocy technologii mieszania materiałów budowlanych. Współczesne techniki budowy wymagają skutecznych i szybkich rozwiązań w zakresie mieszania klejów, farb i zapraw. Takich rozwiązań z powodzeniem dostarczy Collomix.

Przez ponad 30 lat działalności Collomix stał się wiodącym producentem systemów mieszania przeznaczonych dla profesjonalistów. Oferuje mieszarki ręczne i stacjonarne oraz różnego typu mieszadła.

Cechami wyróżniającymi mieszarki Collomix jest niezawodność i długi okres eksploatacji, nawet w najcięższych warunkach. Collomix kładzie nacisk na wygodę pracy, czego efektem jest ergonomia i funkcjonalność produkowanych urządzeń.

Firma Collomix zlokalizowana jest w niemieckim Geimerscheim, zatrudnia 80 osób. Standardy jakości wyznacza norma DIN ISO 90001, wiele rozwiązań technologicznych Collomix zostało zwieńczonych patentami.

 

Collomix - technika mieszania, mieszarki

Zobacz wszystkie produkty firmy Collomix

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl