Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
  •  

     

Castolin - narzędzia do lutowania i spawania

Castolin narzędzia do lutowania i spawaniaCastolin Eutectic, który wchodzi w skład międzynarodowego holdingu Messer Eutectic Castolin - jednego z największych światowych koncernów z branży gazów technicznych. Wieloletnie doświadczenie w badaniu i projektowaniu przyniosło wiele nowatorskich, często opatentowanych rozwiązań w zakresie technologii łączenia, napraw i regeneracji materiałów metodami spawalniczymi. Castolin to ponad 100 lat doświadczeń w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w zakresie spawania, lutowania i natrysku termicznego.

Jedną ze specjalności firmy Castolin jest profesjonalna technika lutowania i spawania. W ofercie pełen program narzędzi, osprzętu i gazów technicznych do lutowania miękkiego i twardego. Znajdziemy tu: lampy lutownicze, palniki na gaz, kartusze i butle z gazem, spoiwa lutownicze, topniki oraz akcesoria do lutowania.

Castolin dysponuje jednymi z najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych oraz innowacyjnymi technologiami. Mimo iż wiele konkurencyjnych firm przekazuje produkcję na zewnątrz, lub zajmuje się tylko sprzedażą materiałów do lutowania miękkiego i twardego, Castolin jest nastawiony na utrzymanie własnej produkcji. Dzięki szerokiej gamie własnych produktów Castolin jest w stanie oferować swoim klientom doskonałą obsługę i pełne wsparcie techniczne. Dzięki rozwijaniu i wytwarzaniu własnych produktów jest w stanie nadzorować jakość na każdym etapie procesu produkcji. Castolin stosuje wyłącznie surowce najwyższej jakości. Każda partia podlega rygorystycznej kontroli i badaniom, co owocuje wysoką jakością i bezpieczeństwem narzędzi Castolin.

Narzędzia marki Castolin przeznaczone są do profesjonalnego użytku, szczególnie polecamy je do branży hydraulicznej, montażu i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacji.

Narzędzia Castolin - już w naszej ofercie.

Castolin narzędzia do lutowania i spawania

Masz pytanie, chcesz dowiedzieć się więcej lub oczekujesz indywidualnej oferty napisz do nas na info@swiatnarzedzi.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.


Pobierz katalog Castolin:

Castolin narzędzia do lutowania i spawania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl