Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
  •  

     

Starmix - Haaga

Haaga zamiatarki ręczne

 

Starmix – Haaga renomowany niemiecki producent ręcznych urządzeń zamiatających. Produkty Starmix – Haaga dzięki swojej wysokiej trwałości zyskały uznanie nabywców w ponad 50 krajach całego świata. Technologia Haaga, to ponad 40-letnia tradycja i doświadczenie. Haaga to wyspecjalizowana firma, jedyna taka na świecie, która produkuje wyłącznie zamiatarki ręczne. Specjalizacja sprawia, że zamiatarki cechują się wyjątkowym dopracowaniem i wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższą jakością.


Urządzenia zamiatające Starmix-Haaga przeznaczone są do zastosowań przemysłowych na twardych nawierzchniach. Dedykowane są do stacji benzynowych, parkingów, chodników (również wykonanych z kostki brukowej), magazynów zewnętrznych itp. Można również stosować je wewnątrz pomieszczeń na nierównych czy chropowatych posadzkach. Zamiatarki Starmix-Haaga w porównaniu z tradycyjnym sprzątaniem ręcznym to rozwiązanie dużo bardziej wydajne oraz tańsze biorąc pod uwagę czas i koszt pracy pracownika sprzątającego. Wydajność sprzątania zamiatarek Starmix-Haaga w zależności od modelu wynosi od 1600 do 3600 m2/h. Z drugiej strony jest to dużo tańsze rozwiązanie, bardziej poręczne, nie wymagające serwisu, przeglądów itd. od samojezdnych urządzeń zamiatających.

Najważniejszą zaletą zamiatarek Starmix-Haaga jest technologia i materiał wykonania szczotek, na które producent udziela aż 4 lat gwarancji, wliczając w to naturalne zużycie! Żaden z konkurentów nie jest w stanie zapewnić takich warunków gwarancji, a użytkownicy Starmix-Haaga mogą bezproblemowo i bez żadnych obaw zamiatać urządzeniami Starmix-Haaga przez wiele lat.

Zasada działania zamiatarek jest bardzo prosta – dwa dyski ze szczotkami umieszczone w przedniej części maszyny są napędzane ruchem kół jezdnych, kręcą się przeciwlegle do siebie zmiatając do zbiornika w środku maszyny wszelkie napotkane nieczystości (od wymiatania piasku z kostki brukowej, zbieranie kałuży aż po duże elementy takie jak puszki po napojach). Źródłem sukcesu zamiatarek  jest wysoka użyteczność dzięki opatentowanemu systemowi rozwiązań technicznych – System Turbo i kat nachylenia dysku ze szczotkami, które sprawiają, że sprzątanie jest nad wyraz łatwe i skuteczne. Bez hałasu, spalin i plączących się kabli. Jedno popchnięcie wprawia w ruch szczotki, które szybko i dokładnie zbierają liście, skoszoną trawę, papierki, puszki i inne odpady. Maszyna napędzana jest ręcznie – pchając zamiatarkę użytkownik ma pełną kontrolę nad kierunkiem jazdy urządzenia.
Szczegółowe cechy zamiatarek Starmix-Haaga,  na które warto zwrócić uwagę to:

  • kąt nachylenia szczotek (patent Starmix-Haaga) – umożliwia sprzątanie np. mokrych liści w czasie wiosennych odwilży

  • rolka wsteczna (system Turbo – patent Starmix-Haaga) – podwójny system zamiatania; dokładne zbieranie najdrobniejszych elementów

  • przekładnie bez użycia pasków klinowych (patent Starmix-Haaga) – bezobsługowe użytkowanie

  • płynna regulacja wysokości szczotek – możliwość idealnego dostosowania zamiatarki do każdej nawierzchni

Zamiatarka po złożeniu rękojeści jest łatwa  w przechowaniu – można ją powiesić lub postawić pionowo w wąskim kącie. Zamiatarki są skonstruowane tak, aby ich obsługa była łatwa i oczywista. Zastosowano w nich szereg rozwiązań ułatwiających obsługę, np. antypoślizgowe nakładki na koła, wygodna rękojeść czy łatwy w demontażu (jedną ręką) zbiornik na odpady.

Produkcja i siedziba firmy zlokalizowane są w Niemczech w okolicach Stuttgartu. Potwierdzeniem najwyższej jakości wyrobów Starmix – Haaga jest długoletnie gwarancja niezawodności: 4 lata na szczotki włączając ich zużycie oraz 2 lata na pozostałe części. Oferta Starmix – Haaga to trzy linie zamiatarek (seria 200, 400 i 600) przeznaczonych do sprzątania różnych wielkości powierzchni z różną intensywnością eksploatacji.


Katalog produktów Starmix - Haaga można pobrać tutaj.

 

 

Zamiatarka 255

Haaga zamiatarka 255

Zamiatarka 475

Haaga zamiatarka 475

Zamiatarka 477

Haaga zamiatarka 477

Zamiatarka 497

Haaga zamiatarka 497
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl