Producenci
Kontakt
  Extradom s.c.

napisz do nas

05-120 Legionowo
ul. Piłsudskiego 27


zadzwoń do nas

22 784 44 41
 606 492 092

napisz do nas

info@swiatnarzedzi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
  •  

     

IKRA Mogatec - Flexo Trim - narzędzia ogrodowe

IKRA Mogatec - narzędzia ogrodowe

IKRA Mogatec to jeden z wiodących europejskich producentów narzędzi ogrodniczych. Ta niemiecka firma produkcyjna jest liderem rynku, wytwarza i sprzedaje narzędzia ogrodnicze pod marką IKRAmogatec oraz Flexo Trim.

IKRA stawia na ciągłe doskonalenie produktów oraz wprowadzanie licznych innowacji. Dzięki temu produkuje narzędzia ogrodnicze, które dominują na rynku i gwarantują zadowolenie klientów na całym świecie. IKRA jest wytwórcą narzędzi ogrodniczych sprzedawanych przez inne renomowane marki (nie możemy napisać jakie, ale chodzi najpopularniejsze marki niemieckie i szwedzkie).

IKRA wytwarza ponad 400 rodzajów ostrzy do nożyc do żywopłotów. Dzięki temu jest wiodącym producentem noży ogrodniczych na świecie. Ostrza urządzeń poddawane są laserowej obróbce, która dodatkowo zwiększa precyzję i czystość cięcia.Flexo Trim - narzędzia ogrodowe

Marka FLEXO TRIM to wysokiej jakości narzędzia ogrodowe. W ofercie są piły łańcuchowe i teleskopowe, nożyce do żywopłotu i podkaszarki do trawy. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zabezpieczone są wieloma patentami. Dbając o wysoką jakość narzędzi producent wytwarza samodzielnie, z najwyższej jakości stali, przekładnie, koła zębate i inne elementy istotne dla trwałości i niezawodności urządzenia.

Wysoki standard jakości, doskonała trwałość produktów to cechy marki Flexo Trim Wyroby są projektowane i produkowane w Niemczech przy użyciu najnowszych procedur technologicznych i organizacyjnych. Aspekty funkcjonalne i ergonomiczne są równie ważne, jak nowoczesne wzornictwo do projektowania narzędzi Flexo Trim. Narzędzia Flexo Trim są zatem nowoczesne i innowacyjne, łatwe i bezpieczne w użyciu, a także trwałe i wydajne.

Zobacz naszą ofertę narzędzi ogrodowych Flexo Trim.


Tonino Lamborghini - ekskluzywne narzędzia ogrodnicze

Ikra jest również właścicielem marki Tonino Lamborghini - specjalnej linii ekskluzywnych narzędzi ogrodniczych. Ikra wspólnie z firmą Lamborginii stworzyła kolekcję narzędzi ogrodowych Lamborghini łączących w sobie innowacyjne niemieckie rozwiązania technologiczne z włoskim oryginalnym designem. Narzędzia Tonino Lamborghini zostały zaprojektowane i stworzone przez Tonino Lamborghini, aby nadać nowoczesnej myśli technicznej opartej na wysokiej jakości - niepowtarzalne i unikatowe wzornictwo.

Zobacz naszą ofertę narzędzi z kolekcji Tonino Lamborghini.

 


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl